logo Chytrý Marketing
Reklama na internetu - Jak zhodnotit návratnost

Mnoho našich klientů by rádo vědělo, jaká investice do reklamy na internetu se jim vyplatí a jaká už nikoliv. Jde tedy o návratnost čili výhodnost investice. Pokusili jsme se záležitost rozebrat na konkrétních příkladech.

Administrační rozhraní

Našim klientům umožňujeme, aby do námi provozovaných katalogů mohli vkládat sami informace. Klikem na odkaz najdete další informace.

Hosting

Máte již web a platíte za jeho provoz příliš vysokou cenu nebo jsou Vaše stránky často nedostupné? Můžeme Vám nabídnout kvalitní hosting (webhosting) za výjimečné ceny.

Internetový obchod

Chtěli byste internetový obchod? K čemu slouží a na co si dát pozor.

Význam sociálních sítí

Jak fungují sociální sítě? A co to je vůbec taková sociální síť a k čemu je dobrá v internetovém marketingu? Nastíníme a vysvětlíme rizika i výhody, které Vás čekají.

Řazení vyhledávačů, Jak být první

Jak řadí vyhledávače Google a Seznam? Chcete být první? Nebo Vám stačí být na první straně na nějaké skvělé klíčové slovo? Řekneme, jak to funguje.

Potenciální zákazník

Máte firmu? Víte, kdo je Vašim potenciálním zákazníkem a jak ho poznáte? Proč vůbec cílit zejména na potenciálního zákazníka a proč necílit na ostatní uživatele internetu?

Novinky

Sledujte nás na Facebooku