logo Chytrý Marketing

Tvorba www

Web

Webové stránky (zkráceně web) jsou v dnešní době téměř to hlavní, co moderní firma potřebuje. Hlavní je funkčnost, přehlednost a v neposlední době by se vám měl web líbit. Grafika je tedy důležitá také.

Pro naše zákazníky jsme schopni pracovat několika různými způsoby, a to:

a) vytvořit nový web nebo e-shop
b) spravovat web nebo e-shop

a) Vytvoření nového webu či e-shopu

Během naší práce jsme již vytvořili desítky webů jak složitejších, tak jednodušších. Každý firemní web je jiný a je dobré se sejít s naším konzultantem, kterým Vám poradí v tom, jaký web je pro Vás hodí.

Jsme schopni Vám pomoci s komplexním internetovým marketingem počínaje názvem domény a pomoci s její registrací přes tvorbu webu, jeho provoz a další podporu v internetovém marketingu.

Internetové stránky (weby) vytváříme vč. administračního rozhraní, ve kterém si naši zákazníci mohou texty sami editovat. Toto je důležité zejména proto, aby firmy mohly samy svůj web aktualizovat, což je v dnešní době základním předpokladem pro úspěšný web.

Pro ty, kteří hledají data o technologiích, které používáme, můžeme zmínit, že píšeme www stránky v HTML, CSS, MySQL a PHP. Ani trošku Javascriptu a Flashe nezaškodí. Pro správu systému používáme zejména Wordpress, který se nám nejvíce osvědčil. Nové weby také vytváříme se standardy SEO, které jsou důležité proto, abyste byli ve vyhledávačích Seznam.cz a Google.cz dohledatelní.

WEB NA POČKÁNÍ


Vytvoříme Vám jednoduchý web se základní grafikou "na počkání". V případě, že máte připravené podklady (texty, fotografie), jsme připraveni si s Vámi dohodnout termín, ve kterém:

a) Přijedeme
b) Zhodnotíme podklady
c) Dohodneme se, jak bude Váš web vypadat (vybereme šablonu)
d) Vytvoříme webové stránky během Vaší pracovní doby ( 8 hodin ) ve Vaší firmě

Výhody řešení "webu na počkání":
- okamžitá spolupráce
- téměř okamžitý výsledek
- výroba stránek Vám (nám) bude trvat 1 den
- nízká cena

b) Správa webu či e-shopu

Jsme zvyklí na to, že se na nás obrací i majitelé firem, kterým nevyhovuje spolupráce se stávající firmou, která jim web spravuje. I těm jsme schopni pomoci. Můžeme pomoci i Vám. Převezmeme Váš web do naší správy a pomůžeme Vám s jeho provozem, grafikou i optimalizací.

V případě správy již existujících webů nebo e-shopů umíme také implementovat novou funkcionalitu. 

Reference tvorby webu

Připravili jsme pro Vás výběr z referencí:

www.citronada.cz
Web je věnován tématu citronáda, což znamená, že na něm najdete zejména recepty na citronádu v základních verzích. Samozřejmě, můžete experimentovat, ale není nad to použít osvědčený recept.

www.chutnadieta.cz
V případě, že držíte dietu, jistě víte, co je to krabičková dieta. Zmíněný web jsme vytvořili právě ve smyslu nabídky diety v krabičce vč. možnosti objednání.

www.italdent.cz
Stomatologie a ortodoncie, to jsou 2 hlavní obory, kterými se zabývá společnost Italdent, jejíž web můžete navštívit klikem na výše uvedenou adresu. Firma dováží výrobky, které jsou určené přímo pro zubní lékaře, tak i pro laboratoře.

www.salonlusy.cz
Tento web patří mezi nízkorozpočtové weby, které tvoříme pro menší firmy jako jsou právě salony. Jednoduchý web pak samozřejmě neoplývá luxusní grafickou prací, ale přesto plní svůj ryze informativní účel.

www.lastrega.cz
Dalším nízkorozpočtovým webem podobného charakteru je tento. Jde o klasický web s informativním charakterem a základní grafikou, která ale opět plní svůj účel.

Oborové katalogy firem (co je oborový katalog najdete v článku o reklamě na internetu)


V rámci internetu propagujeme firmy, které mají zájem o to být vidět nejen pomocí svého webu, ale také s pomocí nějakého firemního katalogu, který se na určitý obor specializuje. Těchto firemních katalogů provozujeme vícero druhů.

Pro restaurace v praze provozujeme:

www.restauracepraha1.cz www.restauracepraha2.cz www.restauracepraha3.cz www.restauracepraha4.cz  www.restauracepraha5.cz  www.restauracepraha6.cz  www.restauracepraha7.cz www.restauracepraha8.cz www.restauracepraha9.cz www.restauracepraha10.cz

Pro kadeřnictví v praze provozujeme:

www.kadernictvipraha1.cz  www.kadernictvipraha2.cz  www.kadernictvipraha3.cz www.kadernictvipraha-4.cz www.kadernictvipraha5.cz  www.kadernictvipraha6.cz www.kadernictvipraha7.cz  www.kadernictvipraha8.cz  www.kadernictvipraha9.cz www.kadernictvipraha10.cz

Pro naše klienty jsme schopni připravit webové stránky podle jejich představ. Jsme schopni vytvořit weby, které mají unikátní design. V tomto smyslu spolupracujeme zejména s firmou GraDesi.

Z dalších našich partnerů bychom mohli uvést např. firmu Beautyexpo, která se zabývá konáním veletrhů.

Novinky

Sledujte nás na Facebooku